A

Badanie wzroku Chojnów

Badanie wzroku to pierwszy krok do dobrego widzenia. Tymczasem przeciętny Polak odwiedza okulistę lub optometrystę raz na 3-4 lata. To zdecydowanie zbyt rzadko. Nie bądź przeciętny. Dbaj o swoje oczy wykonując regularne badania wzroku. Jeśli nie masz żadnych objawów złego widzenia, umawiaj się na badania raz na 2 lata. Jeśli jednak zauważysz pierwsze symptomy pogorszenia wzroku, jak najszybciej udaj się na badanie. Tylko w ten sposób możesz dowiedzieć się, czy właśnie zaczynasz potrzebować drobnej korekcji, a jeśli wcześniej już korygowałeś wzrok, czy przyszedł czas na zmianę dotychczasowej.

Jeśli nosisz soczewki kontaktowe powinieneś umawiać się na wizyty kontrolne nie rzadziej, niż raz na dwanaście miesięcy. Nie czekaj, aż pojawi się problem, działaj profilaktycznie. Tylko od Ciebie zależy zdrowie Twoich oczu. Już dziś skorzystaj z badania w jednym z naszych gabinetów.

Umów wizytę w DrOKO szybko i wygodnie

Umów wizytę online

Badanie wzroku
ul. Legnicka 42/2LU, 59-225 Chojnów

W naszym gabinecie wszystkim klientom zapewniamy profesjonalne badanie wzroku. Badanie wykonują optometryści  specjalizujący się w dobieraniu korekcji okularowej i aplikacji soczewek kontaktowych.

Badanie wykonywane jest według wszystkich standardów Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki. 

Informacje dodatkowe - badanie nie wymaga kropienia oczu, przeznaczone dla osób powyżej 16 roku życia.

Kontrast: A